Specjalista ds. Spedycji i handlu

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Białystok
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 800,00 - 4 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

specjalista Ostrołęka, pracownik biurowy Ostrołęka, spedytor Ostrołęka

  • pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów
  • realizacja zleceń spedycyjnych
  • współpraca z przewoźnikami
Wymagania

minimum 1 rok doświadczenia w firmie transportowej lub spedycyjnej
znajomość rynku przewoźników i klientów
Oferujemy

stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna i Multisport)
pracę w nowym i komfortowym biurze
kawa i herbata zapewniona przez pracodawcę
przerwy wliczone w czas pracy – w piątki pracujemy do godziny 15:00
nauka języka angielskiego w godzinach pracy
realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Ważne do: 2020.02.14, wyświetleń: 132

nr ogłoszenia: 1368